Cavitron® jet plus

Апарат Cavitron® jet plus – дозволяє зробити процедуру гігієни порожнини рота максимально безболісною, безпечної і комфортної для Вас!

Стоматологічна клініка Свята Ірина проводить професійну чистку зубів апаратом Cavitron® jet plus і сьогодні розповімо про властивості і переваги цієї процедури.

Професійне чищення зубів за допомогою апарату Cavitron® jet plus – дозволяє зробити процедуру гігієни порожнини рота максимально безболісною, безпечної і комфортної! Делікатно і швидко видаляє зубний наліт, роблячи вашу посмішку чистою і сяючою.

Переваги проведення процедури в нашій клініці:

  • Завдяки делікатному впливу скалера на ясна і зуби пацієнта – процедура проходить максимально комфортно та безболісно. Потрібно відзначити, що це важливо для тих, у кого проводиться чистка підясневої зони. Примітно те, що багато пацієнтів навіть засинають під час процедури, так як сама процедура проходить непомітно і м’яко.
  • Сучасна технологія Cavitron® jet plus оснащена функцією антибактеріального промивання, що дозволяє зробити чистку ще більш ефективною.
  • Апарат працює практично безшумно, що дає додатковий комфорт під час проведення процедури.
  • Апарат легко вимиває залишки каменів після пародонтальной чистки.

Професійне чищення зубів в клініці «Св. Ірина »- це один з кращих засобів для профілактики карієсу.

 

Переглянути усі новини за хештегом: # # #

Записуйтеся на прийом онлайн або телефонуйте та приходьте у гості:

Київ, вул. Пушкінська, 39

+38 (044) 235-11-45
+38 (093) 519-67-61

Київ, вул. Костьольна, 10 (заїзд з вул. Трьохсвятительської)

+38 (044) 278-82-48
+38 (050) 508-22-03

Ми завжди будемо раді Вас бачити!