Основні рекомендації за доглядом порожнини рота у немовлят

  1. До прорізування зубів чистить ясна малюка, проводячи чистою вологою серветкою по верхній і нижній ясен дитини.
  2. При появі у дитини перших зубів почніть чистити їх два-три рази на день за допомогою зубної щітки з м’якою щетиною і води.

Що може очікувати дитини в грудному віці?

  1. Прорізування зубів. У віці від 3 до 9 місяців у дитини починають прорізуватися зуби. Цей процес може викликати у малюка роздратування і нервозність, супроводжуватися занепокоєнням, слинотечею і втратою апетиту.
  2. Пустушки. Смоктання – важлива складова частина процесу нормального розвитку дитини, особливо добре воно заспокоює дітей першого року життя. Насправді, смоктання діє заспокійливо навіть на дітей більш старшого віку, коли потреба в отриманні харчування з грудей або пляшечки вже відсутня.
  3. Пляшковий карієс. Розвивається при пошкодженні зубної емалі кислотою, що виробляється бактеріями з цукру, що міститься в їжі і пиття. Це особливо небезпечно в разі постійного контакту дитини з пляшкою і, як наслідок, постійного надходження цукру в порожнину рота дитини. Це призводить до швидкої демінералізації емалі і, в кінцевому підсумку, до утворення каріозної порожнини.
Переглянути усі новини за хештегом: # # # # # #

Записуйтеся на прийом онлайн або телефонуйте та приходьте у гості:

Київ, вул. Пушкінська, 39

+38 (044) 235-11-45
+38 (093) 519-67-61

Київ, вул. Костьольна, 10 (заїзд з вул. Трьохсвятительської)

+38 (044) 278-82-48
+38 (050) 508-22-03

Ми завжди будемо раді Вас бачити!