Перші зубки

При прорізуванні зуба ясна в місці його майбутньої появи запалюється і стає болючою, як допомогти дитині в таких випадках:

1. Проводьте періодично масаж ясен в місці прорізування зуба. Це усуне свербіж і подіє заспокійливо на дитину, і не в останню чергу через те, що він відчує вашу увагу до нього.

2. Дайте дитині зубне кільце з синтетичного матеріалу. При його жуванні у дитини на деякий час послаблюється кровопостачання, і болюче місце як би оглушается, біль спадає (зубні кільця регулярно піддавати чищенню!). Аналогічний болезаспокійливий ефект досягається і за допомогою хлібної кірки або шматочка моркви досить великих розмірів, щоб дитина не подавився.

3. Ви можете дати дитині також і кільце, заповнене охолодженої рідиною. Тому, коли у вашої дитини прорізуються зубки, вам завжди необхідно мати напоготові такі зубні кільця. Охолодження особливо корисно в тих випадках, коли у дитини запалюються ясна.

4. При наявності лікарського призначення ви можете також застосувати знижують біль кошти, або в рідкому вигляді, або у вигляді гелю. Такі засоби, що наносяться на болючі ділянки ясен дитини за допомогою пальця, містять місцево-знеболюючі засоби (місцева анестезія) в дуже малих дозах.

Переглянути усі новини за хештегом: # #

Записуйтеся на прийом онлайн або телефонуйте та приходьте у гості:

Київ, вул. Пушкінська, 39

+38 (044) 235-11-45
+38 (093) 519-67-61

Київ, вул. Костьольна, 10 (заїзд з вул. Трьохсвятительської)

+38 (044) 278-82-48
+38 (050) 508-22-03

Ми завжди будемо раді Вас бачити!