Що таке Teethan®

Teethan® це медичний прилад для неінвазивного дослідження та отримання об’єктивної інформації про функціональний стан м’язів до і після стоматологічних втручань.

На підставі оцінки нейром’язової активності м’язів-смикателей, розвиваючих ортогональну до площини оклюзії силу і стабілізуючих прикус, можна отримати інформацію про поточний просторовому положенні нижньої щелепи і оклюзійної площини для проведення кваліфікованої консультації, аналізу на етапах планування відновлень структурних компонентів, що реалізують функцію.

Це допоможе ефективно відновлювати функціональний статус пацієнта, запобігаючи розвитку патології через зношування структурних компонентів у вигляді тертя та / або відсутності зубів, що порушують міодінамічну рівновагу в роботі м’язів щелепно-лицевої ділянки та виникнення таких ускладнень, як дисфункція СНЩС, пародонтальні болі, лицьові болі напруги, міофасцити та інше.


Оскільки практично всі стоматологічні втручання можуть змінити оклюзійні співвідношення, Teethan® має різні варіанти застосування:

  1. Оклюзійна шина
  2. Імплантація та протезування
  3. Ортодонтичне лікування
  4. Проблемні пацієнти
  5. Консультації
  6. Медико-правові аспекти

Teethan® відображає м’язову активність у вигляді індексів (BAR, POC TA, POC MM, TORS, IMPACT, ASIM), що дозволяє практикуючому лікаря значно простіше інтерпретувати виміряні значення. Всі індекси мають відповідні діапазони норми, знаючи які лікар розуміє де, як і наскільки потрібно втручатися або.. нічого не робити.

Це неоціненна допомога практикуючому стоматологу, так як тепер у нього є інструмент для моніторингу нейро-м’язової реакції на оклюзійні контакти на етапах консультації, планування і контролю результату лікування.

Переглянути усі новини за хештегом: # # #

Записуйтеся на прийом онлайн або телефонуйте та приходьте у гості:

Київ, вул. Пушкінська, 39

+38 (044) 235-11-45
+38 (093) 519-67-61

Київ, вул. Костьольна, 10 (заїзд з вул. Трьохсвятительської)

+38 (044) 278-82-48
+38 (050) 508-22-03

Ми завжди будемо раді Вас бачити!