Відбілювання: Поради від фахівців “Св. Ірини”

Перед відбілюванням рекомендовано проведення професійної гігієнічної чистки зубів за 2-5 днів (але не більше 2-х тижнів) до відбілювання. Дана процедура необхідна для зняття нальоту і зубних відкладень, який може перешкоджати відбілюванню і досягненню оптимального результату.

Результат після проведення клінічного відбілювання зубів видимий і зберігається протягом декількох років, але тільки в тому випадку, якщо дотримуватися потрібного догляду:

  1. Регулярна гігієна порожнини рота, в тому числі щоденний догляд.
  2. Проведення професійного чищення зубів в стоматологічному кабінеті для виключення формування нальоту і зубного каменю.
  3. Відмова від тютюну, як ключового чинника потемніння емалі.

Відбілювання зубів протипоказане у разі, якщо спостерігається висока чутливість зубів, карієс, наявність пошкоджень емалі, період вагітності або лактації, а також при можливих алергічних реакціях на той чи інший компонент відбілюючої речовини.

При виборі методики відбілювання зубів, в першу чергу, лікар спирається на медичні показання і протипоказання до процедури, а також індивідуальні особливості та побажання пацієнта.

Вибір технології відбілювання залежить від індивідуального ставлення до процедур і реакцій організму на базові принципи тієї чи іншої методики.

Переглянути усі новини за хештегом: # # # #

Записуйтеся на прийом онлайн або телефонуйте та приходьте у гості:

Київ, вул. Пушкінська, 39

+38 (044) 235-11-45
+38 (093) 519-67-61

Київ, вул. Костьольна, 10 (заїзд з вул. Трьохсвятительської)

+38 (044) 278-82-48
+38 (050) 508-22-03

Ми завжди будемо раді Вас бачити!